рус укр eng
  Головна О нас Продукція Контакти
Форпост - 1
Spinor
Vernada Geo
Vernada
Торсіонні поля
Бібліотека
Відео
Відгуки
Де купити
Замовити

Мобільний викликає небезпечні патології мозку

Харків, Сьогодні, 19:34 Оновлено
Харківські медики зробили сенсаційне відкриття впливу мобільного телефону на мозок.

 

В Харкові медики говорять про вплив стільникового зв'язку на мозок людини. Місцеві науковці встановили – енцефалограма, зроблена здоровій людині, яка розмовляє по мобілці під час процедури – демонструє небезпечні патології мозку. Феномен визнали не лише вчені – а й лікарі, проте з’ясувати його причину поки що не вдалося.

Радіочастотне випромінювання телефону – збиває з пантелику розумні прилади. Зробити енцефалограф, який би не боявся зайвих радіо-перешкод – спробували харківські вчені. В них вийшло.

Вчені виявили патологічну активність, яка регулярно виникає через двадцать-тридцать секунд після початку розмови.
Так звані "повільні хвилі", яких на енцефалограмі здорової людини не має бути в принципі – виявив експеримент. Пацієнта в спеціальній лабораторії під’єднали до електродів енцефалографа, який не боїться стороннього впромінювання. Увімкнули прилад – і просто подзвонили людині по мобілці. Результати, певні науковці, нарешті змусять суспільство провести ретельне медичне дослідження щодо шкідливості мобільника для мозку людини.

І вчені, і лікарі певні – тим, кому зараз за тридцять – трохи пощастило. Пощастило – тому, що вони принаймні не користуються мобільними телефонами все життя. Трохи – тому що сьогодні і старий, і малий – завжди, обовязково має в кишені мобілку.
Найбільш вразливою автори дослідження називають молодь – тих, хто "народився" з мобілкою – і ніколи з нею не розлучається.

Прогнозують, що перші "наочні" результати впливу стільникових телефонів на організм людини – з'являться за двадцять років. І поки що єдиний захист - гарнітури, які дають змогу уникати прямого контакту зі слухавкою. Та навіть попри загрозу, яку приховують у собі мобільні телефони, навряд чи людство зможе зовсім від них відмовитись.

http://tsn.ua/nauka_it/mobilnii-viklikaye-nebezpechni-patologiyi-mozku.html

     ООО Спинор Интеренешнл 2000-2011 Головна О нас Продукція Контакти Мапа сайту

Яндекс.Метрика

спинор, форпост, торсионные поля, аура, forpost, spinor, здоровье человека, защита, излучение, защита от излучений, биополе, безопасность, информационное, электромагнитное, компонента, нейтрализация, волны, GSM телефон, связь, базовые станции, мобильный телефон, биозащита, биологическое воздействие